حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
انیمیشن «بچرخ تا پچرخیم» با موضوع استکبارستیزی، خود باوری و نهراسیدن از دشمن با هدف آشنا کردن کودکان و نوجوانان با اهداف پلید آمریکا در پایگاه مقاومت بسیج حضرت فاطمه زهرا (س) سرخه پخش شد.
کد خبر: ۹۴۹۳۰۱۸
|
۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه، در راستای تقویت توان جسمی بسیجیان، ایجاد فضایی مفرج و شاد و ترغیب آن ها به ورزش، مسابقه دارت در مسجد انصار با حضور خواهران بسیجی به همت پایگاه مقاومت بسیج صدیقه کبری (س) روستا افتر در سرخه برگزار شد.

در پایان این برنامه به سه نفر از برندگان مسابقه به رسم یادبود جوایزی اهدا شد.

همچنین انیمیشن «بچرخ تا پچرخیم» با موضوع استکبارستیزی، خود باوری و نهراسیدن از دشمن با هدف آشنا کردن کودکان و نوجوانان با اهداف پلید آمریکا و نحوه ی عملکرد جبهه ی غرب، علیه ملت مسلمان و انقلابی ایران در حلقه شهید رضا جامی (کودکان) پایگاه مقاومت بسیج حضرت فاطمه زهرا (س) سرخه با حضور سرگروه این حلقه پخش و با استقبال خوبی از سوی کودکان بسیجی همراه بود.

لازم به ذکر است مراسم ختم ویژه بسیجی پیشکسوت از دست رفته مرحومه صغری ایمانی با سخنرانی و مداحی زهرا مهدوی نژاد به همت (فرمانده و اعضا شورا) در پایگاه برگزار شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار