سردار اکبری در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ‌ به بحران استان خبرداد؛
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم علیه السلام چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش برف سنگین اخیر در استان گفت: امکانات، تجهیزات و ماشین‌آلات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای خدمت‌رسانی به این استان اعزام می‌شود.
کد خبر: ۹۴۹۳۰۲۸
|
۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ سردار علی‌محمد اکبری شامگاه چهارشنبه در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ‌ به بحران چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: امکانات و تجهیزاتی از استان‌های فارس، خوزستان و اصفهان به‌همراه یگان‌هایی از نیروی زمینی و تجهیزات نیروی دریایی سپاه پاسداران از روز پنجشنبه برای کمک‌رسانی به این استان وارد می‌شوند.

وی با اشاره به بسیج امکانات و تجهیزات سپاه حضرت قمربنی‌ هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری در بارش‌های اخیر افزود: از روز پنجشنبه ۳۰ گروه جهادی در سطح استان برای خدمات‌رسانی به شهرستان‌ها اعزام می‌شوند.

سردار اکبری به سنگینی برف موجود در پشت‌بام‌ها اشاره و تصریح کرد: این پشت‌بام‌ها باید هر چه سریع‌تر برف‌روبی شود تا بتوان از مشکلات بعدی پیشگیری کرد.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم علیه السلام، با اشاره به احتمال جاری شدن سیلاب در مناطق مختلف چهارمحال و بختیاری یادآور شد: تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران، فرمانداران، بخشداران، شهرداران و دهیاران مناطق مختلف استان برای پیشگیری مشکلات ناشی از سیلاب از هم‌اکنون تدبیر کنند.

ارسال نظرات