میز خدمت مالیاتی این بار با حضور فعالان عرصه امور مالیاتی کشور، در اتحادیه چرم تهران برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۳۰۶۱
|
۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از سپاه تهران بزرگ، هفتمین میز خدمت مالیاتی با همت حوزه مقاومت بسیج سازمان امور مالیاتی کشور و مرکز بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان بسیج اصناف بازاریان و فعالان اقتصادی تهران و اداره کل امور مالیاتی مرکز تهران در محل اتحادیه چرم تهران واقع در بازار برگزار شد.

در این مراسم که با حضور برادر سعیدی جانشین حوزه مقاومت بسیج سازمان امور مالیاتی و چند نفر از اعضای این حوزه برگزار شد فرمانده بسیج سازمان امور مالیاتی ضمن بیان اهداف برگزاری اینگونه برنامه ها را که بر اساس تاکید وزیر امور اقتصادی و دارایی و همچنین رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور در دستور کار قرار گرفته، شنیدن مستقیم مشکلات فعالان اقتصادی و حل و فصل آن ها دانست و در این رابطه توضیحاتی را مبنی بر حقوق و تکالیف فعالان اقتصادی و لزوم انجام تکالیف برای برخورداری از تسهیلات قانونی ارائه کرد.

میز خدمت مالیاتی این بار در اتحادیه چرم تهران برگزار شد  

در ادامه برادر حیاتی رییس اتحادیه مذکور و چند نفر دیگر از اعضای این اتحادیه مشکلات مالیاتی مربوطه را مطرح کرده سپس آقای دیلمی مدیر کل امور مالیاتی مرکز تهران مطالبی را در جهت حل مشکلات این صنف بیان کرده و راه حل های مناسب را ارائه نمود.

در پایان برادر رستگار از اعضای هیات رئیسه اصناف تهران ضمن تشکر از برگزاری چنین میز خدمت هایی، خواستار استمرار برگزاری این جلسات در دیگر اتحادیه ها نیز شدند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها