خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سردار مرادحاجتی گفت: مهمترین قشری که می‌تواند جهاد تبیین را به صورت ملموس در جامعه پیاده کند جامعه فرهنگی و معلم ما است چرا که به صورت مستقیم و تاثیرگذار با نسل امروز ارتباط دارد.
کد خبر: ۹۴۹۳۱۴۴
|
۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸

یادواره شهدای دانشجو معلم خوزستان با عنوان «معلمان مکتب امام» امروز در حضور بیش از 200 دانشجو معلم خوزستانی با سخنرانی سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در اهواز برگزار شد.

وی در این یادواره به نقش بی‌بدیل فرهنگیان در دوران دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: دانشجویان و معلمان جوان ما که دوران جنگ تحمیلی را تجربه نکردند باید به آرشیو خاطرات و اسناد دوران دفاع مقدس مراجعه کنند تا هم نسبت به آن همه حماسه و افتخار شناخت بیشتر و بهتری پیدا کنند و هم بتوانند محتوای غنی آن دوران را به نسل امروز انتقال دهند.

سردار مرادحاجتی گفت: مهمترین قشری که می‌تواند جهاد تبیین را به صورت ملموس در جامعه پیاده کند جامعه فرهنگی و معلم ما است چرا که به صورت مستقیم و تاثیرگذار با نسل امروز ارتباط دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان افزود: همه به این نتیجه مشترک رسیده ایم که هدف و مخاطب دشمن در جنگ ترکیبی اخیر، خانواده‌ها، جوانان و به خصوص نوجوانان دختر ما بودند و تمرکز دشمن هم بر مسئله اساسی حجاب و عفاف بود که این مهم در وهله اول باید توسط معلمان ما مورد ارزیابی، واکاوی و بررسی قرار بگیرد و با آن مقابله شود.

وی متذکر شد: جامعه دانشجوی ما که قصد دارند در سنگر تعلیم و تربیت خدمت کنند فراموش نکنند که پرورش دهنده نسلی هستند که به شدت مورد توجه دشمنان هستند و بی شک فرهنگ غنی دفاع مقدس می‌تواند بهترین پدافند برای حملات دشمنان باشد به شرطی که ما بتوانیم شناخت خوبی از ارزش‌های خود برای ارائه داشته باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار