در پی بارش سنگین برف در مناطق سردسیری و جاده های ارتباطی استان باز هم مثل همیشه تیپ قهرمان ۴۸ فتح کهگیلویه و بویراحمد با تمام تجهیزات و امکانات وارد میدان کمک رسانی به مردم شد.
کد خبر: ۹۴۹۳۱۹۰
|
۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۱

سردار حسن حکمتیان فرمانده تیپ ۴۸ فتح در گفت و گو باخبرگزاری بسیج در خصوص خدمات رسانی رزمندگان و ماشین آلات مهندسی این یگان به مردم نقاط مختلف استان در مناطق سردسیری اشاره کرد و گفت: با توجه به بارش سنگین برف روز پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ در مناطق برف گیر استان به درخواست مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد امروز یک دستگاه لودر جهت بازگشایی مسیرها به شهرستان مارگون و بخش زیلایی اعزام کردیم و موفق به بازگشایی جاده های پوشیده از برف این مناطق شده است و فرماندار مارگون رضایت مندی خود را از این اقدام تیپ ۴۸ فتح اعلام و تقدیر و تشکر کرد.

وی بیان کرد: با توجه به درخواست فرماندار بویراحمد از تیپ ۴۸ فتح جهت بازگشایی مسیرها و معابر شهری دو دستگاه بیل بکهول، دو دستگاه گریدر و دو دستگاه لودر نیز به شهرستان بویراحمد اختصاص دادیم که نسبت به بازگشایی جاده های ارتباطی برون و درون شهری از جمله محدوده بیمارستان امام سجاد (ع ) ، بیمارستان شهید جلیل ،شهرک ها و سایر نقاطی که نیاز به برف روبی داشتند اقدام کردند.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح ابراز داشت: رزمندگان این یگان با خودروهای تاکتیکی در شهر یاسوج به افراد گرفتار در برف و همچنین جاده های ارتباطی درون و برون شهری به یاری مردم شتافتند. 

سردار حکمتیان گفت: در جاده های مواصلاتی گچساران _ شیراز ، یاسوج_  بابامیدان و یاسوج _ اصفهان و دیگر مناطق برف گیر استان تمام ماشین آلات تیپ ۴۸ فتح در اختیار خدمت رسانی به مردم قرار گرفتند.

وی افزود: در هفته جاری نیز بنا به درخواست فرماندار کهگیلویه یک دستگاه لودر جهت بازگشایی جاده های ارتباطی مناطق سردسیر بخش دیشموک اعزام کردیم و با پایان کار خود به یاسوج برگشت  و امروز به شهروندان یاسوجی خدمت رسانی کرد.

سردار حکمتیان با بیان اینکه تیپ ۴۸ فتح خدمتگزار مردم است و در سیل ،زلزله، برف، انواع بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه برای کمک به مردم سر از پا نمی شناسد، افزود: هم اکنون نیز در شهرستان  زلزله زده خوی در استان آذربایجان غربی مشغول خدمت به زلزله زدگان هستیم. 

 

برف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسیدبرف آمد و باز هم تیپ ۴۸ فتح به کمک کهگیلویه و بویراحمد رسید

 

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها