حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
بسیجیان و جهادگران پایگاه مقاومت طیبه حوزه شهیده نسرین افضل در یک اقدام جهادی و نوع‌دوستانه به کمک به بیماران سرطانی و سادات آبرومند محله شتافتند.
کد خبر: ۹۴۹۳۲۹۳
|
۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲

جهادگران بسیجی قم به یاری بیماران سرطانی شتافتند

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، پایگاه طیبه حوزه شهیده نسرین افضل به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی به یاری بیماران سرطانی و همچنین سادات نیازمند محله پرداختند.

بسیجیان و جهادگران این پایگاه طی روزهای اخیر نیز در یک اقدام خیرخواهانه با توزیع اقلام غذایی و جمع‌آوری کمک‌های نقدی به بخشی از نیازهای خانواده‌های محروم رسیدگی کرده بودند.

از پخت نان صلواتی به نام ابجد امیرالمؤمنین(ع) ، پخت و توزیع غذای‌ نذری ، دیدار و سرکشی از بیماران سرطانی محلات و اهداء بسته کامل معیشتی و پوشاک به سادات آبرومند بخشی از اقدامات بسیجیان پایگاه شهیده افضل در این مرحله از یاری‌رسانی به افراد نیازمند بود.

جهادگران بسیجی قم به یاری بیماران سرطانی شتافتند

انتهای پیام/ن.محمدی

ارسال نظرات
پر بیننده ها