حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
در نشست معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با فرمانده نیروی دریایی سپاه آخرین وضعیت تأمین امنیت سکوهای نفت و گاز و لنگرگاه‌های صدور انرژی بررسی شد.
کد خبر: ۹۴۹۳۳۰۰
|
۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، فرمانده نیروی دریایی سپاه شامگاه پنجشنبه با معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در عسلویه و منطقه پارس جنوبی دیدار و گفتگو کرد
محمد حسین متجلی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در این نشست در زمینه آخرین وضعیت تأمین امنیت سکو‌های نفت و گاز و لنگرگاه‌های صدور انرژی با سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفتگو کرد.
شرایط همکاری‌های دوجانبه منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی در جنوب استان بوشهر و شمال استان هرمزگان و آخرین وضعیت همکاری دوجانبه در راستای تأمین امنیت دریایی مورد بررسی طرفین قرار گرفت و بر لزوم تعامل دوجانبه و مستمر بین وزارت نفت و نیروی دریایی سپاه در این حوزه تأکید شد.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین