حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تفاهم‌نامه همکاری بین تیپ مستقل 83 امام صادق(ع) و اداره کل ورزش و جوانان استان قم باهدف توسعه و همگانی کردن ورزش به امضا رسید.
کد خبر: ۹۴۹۳۳۰۷
|
۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان و تیپ مستقل ۸۳  امام جعفر صادق(ع)قم

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، در راستای همگانی کردن ورزش در بین اقشار مختلف جامعه به‌ویژه طلاب و روحانیون بسیجی و گسترش اخلاق و فرهنگ اسلامی در بین ورزشکاران استان قم، تفاهم‌نامه‌ای بین اداره کل ورزش و جوانان استان قم و تیپ مستقل ۸۳ امام جعفر صادق علیه‌السلام منعقد شد.

در قسمی از مفاد این تفاهم‌نامه آمده است: عضویت اداره کل ورزش و جوانان در قرارگاه فرهنگی ورزشی شهدای روحانی است که تمامی نهادهای حوزوی در این قرارگاه عضو هستند. همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی و جشنواره‌ها و مسابقات ورزشی با همکاری طرفین قرارداد از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه می‌باشد.

 لازم به ذکر است در حاشیه مراسمِ امضای این تفاهم‌نامه که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان قم، مسئول بسیج ورزشکاران استان قم، فرمانده تیپ مستقل ۸۳ امام جعفر صادق عليه‌السلام و مسئولین تربیت‌بدنی این یگان برگزار شد، از اماکن ورزشی این مجموعه بازدید به عمل آمد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان و تیپ مستقل ۸۳  امام جعفر صادق(ع)قم

ارسال نظرات
آخرین اخبار