مراسم شبی با شهدا و تبیین نقش زنان و دختران در پیروزی انقلاب اسلامی به همت پایگاه خاتم حوزه حضرت فاطمه(س) به همراه تصویرسازی خاطرات انقلاب برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۳۵۴۲
|
۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۶

تبیین نقش و جایگاه زنان در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در قم

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، با حضور دختران محله اسلامی خاتم در جهت تبیین نقش دختران وزنان ایرانی در پیروزی عظیم و تثبیت انقلاب اسلامی مراسم شبی با شهدا و برکات رجبیه به همت جریان توانمندسازی در محله اسلامی خاتم برگزار شد. 

شبیه‌سازی جریان انقلاب اسلامی ۵۷  و لمس شور و هیجان و جذابیت روزها و شب‌های انقلاب و نقش پررنگ بانوان در دستیابی به "پیروزی ۵۷" با حضور جمعی از دختران منتخب به میزبانی مربیان توانمند انقلابی برگزار شد.

این اردوی شبانه توسط پایگاه خاتم حوزه حضرت فاطمه(س) ناحیه شهرستان قم ویژه‌ توانمندسازی دختران در جهت تبیین نقش پررنگشان در دست‌یابی به آرمان‌های امام راحل رقم خورد.

تصویرسازی خاطرات انقلاب با مسابقات شاد، آماده‌سازی شام و  صبحانه و پخت کیک، قرائت دعای کمیل و نماز شب از بخش دیگر این جشن بود.

تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی به‌خصوص در حوزه زنان و بانوان و مقایسه جایگاه زن ایرانی در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی بخش دیگری از این اردوی شبانه بود.

تبیین نقش و جایگاه زنان در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در قم

تبیین نقش و جایگاه زنان در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در قم

ارسال نظرات
پرطرفدارترین