حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به همت پایگاه مقاومت بسیج حضرت آسیه (س) سرخه جشن مبعث حضرت رسول اکرم (ص) همراه با مولودی خوانی با استقبال بسیجیان برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۳۶۱۲
|
۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه، همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم (ص) جشن فرخنده ای به همت پایگاه مقاومت بسیج حضرت آسیه (س) در محله اسلامی کریم اهل بیت (ع) سرخه با مولودی خوانی صوفی آبادی از خواهران بسیجی این پایگاه مقاومت برگزار شد.

این برنامه با حضور پرشور بسیجیان و متربیان حلقات صالحین همراه بود.

سمیه ادهم فرمانده این پایگاه مقاومت بسیج در حاشیه این برنامه اظهار کرد: وجود اعیاد بزرگی چون مبعث فرصتی است برای برگزاری جشن و فراهم آوردن شرایط شادی و نشاط بین بسیجیان و عموم مردم است.

او افزود: هدف از بعثت انبیا شناخت پروردگار عالمیان و رسیدن به قرب و کمال الهی است و مبعث پیامبر اکرم (ص) بزرگترین حادثه در تاریخ آخرالزمان جامعه بشریت است.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت آسیه (س) بیان داشت: باید اعمال و رفتارمان طوری باشد که شرمنده امامان نباشیم و از خداوند می خواهم که توفیق دهد رهروان واقعی آن حضرت باشیم و دست یکدیگر را برای انجام کارهای خیر بگیریم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار