حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
استاندار اردبیل گفت: تلاش جهت تکمیل نقاط بحرانی و گلوگاهی این پروژه و اختصاص اعتبارات مورد نیاز برای آن از ۱۶ ماه گذشته به‌صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.
کد خبر: ۹۴۹۳۶۳۰
|
۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶

تزریق ۲۰۷میلیارد تومان اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سید حامد عاملی استاندار اردبیل عصر امروز در جمع خبرنگاران به وضعیت اعتبارات تکمیل زیرساخت‌های استان اشاره کرد و گفت:۱۳۲میلیارد تومان در روزهای اخیر و ۷۵میلیارد تومان نیز در ۲ هفته قبل به پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه تخصیص یافت.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین پروژه زیرساختی در حال اجرای استان اردبیل، پروژه راه‌آهن اردبیل به میانه است گفت: تلاش جهت تکمیل نقاط بحرانی و گلوگاهی این پروژه و اختصاص اعتبارات مورد نیاز برای آن از ۱۶ ماه گذشته به‌صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.

استاندار اردبیل خاطرنشان کرد: با تزریق ۲۴۳میلیارد تومان طی آذر سال جاری، در مجموع ۴۵۰میلیارد تومان طی ۳ ماه گذشته به پروژه مهم راه‌آهن اردبیل به میانه تزریق شده است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار