شاهرود_ سرپست حفاظت اراضی شرق استان سمنان (شاهرود) اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون، بیش از ۳۱ هزار و ۵۰۰متر از اراضی ملی و دولتی شرق استان سمنان با هوشیاری کارکنان این فرماندهی از چنگال متصرفان خارج و رفع تعرض شد.
کد خبر: ۹۴۹۳۶۴۵
|
۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷

رفع تصرف اراضی ملی شرق استان سمنان (شاهرود) به ارزش ۱۲۰۸میلیار ریالبه گزارش خبرنگار بسیج، محمد قاسمی سرپست حفاظت اراضی شرق استان سمنان (شاهرود) اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون، بیش از ۳۱ هزار و ۵۰۰متر از اراضی ملی و دولتی شرق استان سمنان با هوشیاری کارکنان این فرماندهی از چنگال متصرفان خارج و رفع تعرض شد.
او اذعان کرد: ارزش این اراضی رفع تصرف شده ۱۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
سرپرست یگان حفاظت اراضی شرق استان سمنان (شاهرود) با بیان اینکه این یگان وظیفه حراست و رفع تصرف انفال و اراضی دولتی و ملی را بر عهده دارد عنوان کرد: برای این اراضی گزارش واقع شده بود که با اقدامات بعمل آمده مورد رفع تصرف قرار گرفت و با معترضین برخورد شد.
او با اشاره به اینکه هرگونه اقدام فیزیکی مانند دیوار و فنس کشی در اراضی ملی و دولتی ممنوع بوده و تصرف اراضی ملی و دولتی به شمار می‌رود، گفت: با پایش روزانه توسط عوامل یگان حفاطت اراضی شرق استان سمنان (شاهرود) عرصه بر متصرفان اراضی ملی استان تنگ شده است.
قاسمی خاطرنشان کرد: سامانه ۱۶۵۶ به صورت شبانه روزی به منظور دریافت اخبار و اطلاعات مردمی در ارتباط با تصرف اراضی ملی و دولتی فعال بوده و مردم عزیز شرق استان سمنان می‌توانند موارد تصرف، تعرض و دخالت در اراضی دولتی و ملی را از طریق تماس با این شماره به یگان حفاظت اراضی گزارش دهند

ارسال نظرات