حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سزاوارگفت: مهمترین رکن جشنواره پرداختن به تولید محتوا و ساخت آثار ارزشی درمحورهایی است که برای ماوکشورهای مظلوم دنیا ارزشمندند لذا باید تمرکز همه عوامل به اساس جشنواره یعنی آثاررسیده و هنرمندان شرکت کننده باشد
کد خبر: ۹۴۹۳۷۸۷
|
۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳

امیر سرتیپ دوم «محمود سزاوار» رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس امروز پس از ورود به خوزستان و سپس بندر ماهشهر در جلسه ای به تشریح این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری پرداخت و اظهار داشت: امروز دیگربار توفیقی حاصل شد تا در خدمت مردم شریف خوزستان و بندر ماهشهر باشیم تا آئین اختتامیه چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه رسام را برگزار کنیم.

وی افزود: مهمترین رکن این جشنواره پرداختن به تولید محتوا و ساخت آثار ارزشی در محورهایی است که برای ما و کشورهای مظلوم دنیا ارزشمندند لذا باید تمرکز همه عوامل به اساس جشنواره یعنی آثار رسیده و هنرمندان شرکت کننده باشد.

امیر سزاوار گفت: استان خوزستان در کل و بندر ماهشهر به عنوان میزبان مراسم پایانی این دوره از جشنواره، ظرفیت‌های بسیار بالایی در عرصه فرهنگ و هنر دارند ضمن این که قابلیت بزرگی نیز در حوزه اقتصادی در جوار آن هاست و ترکیب این دو زمانی مفید است که صنایع بتوانند در منطقه دست جوانان و مستعدان هنر و فرهنگ را بگیرند تا این عزیزان بتوانند خالق آثار ارزشمندی در این حوزه باشند.

رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس یادآور شد: از سردار مرادحاجتی و نگاه ویژه شان به این جشنواره تشکر می‌کنم و یقین دارم که مردم و مسئولین بندر ماهشهر و همه خوزستانی‌های عزیزی که تقبل میزبانی از این رویداد را بر عهده گرفتند، مثل همیشه تاریخ و به خصوص دوران دفاع مقدس، سربلند خواهند شد و برگ زرین دیگری بر افتخارات هنری این منطقه افزونتر می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین