حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
گردان ۱۰۱ امام حسین(علیه السلام ):
به مناسبت ایام عید سعید مبعثٰ اردوی خانوادگی زیارتی مشهد مقدس همراه با برنامه های فرهنگی با حضور خانواده های بسیجیان گردان101 امام حسین(علیه السلام ) برگزار گردید.
کد خبر: ۹۴۹۳۸۸۹
|
۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسيج از لشکر ۱۴ امام حسین(علیه السلام )، به مناسبت ایام عید سعید مبعثٰ اردوی خانوادگی زیارتی مشهد مقدس همراه با برنامه های فرهنگی با حضور خانواده های بسیجیان گردان101 امام حسین(علیه السلام ) برگزار گردید.

فرمانده گردان ۱۰۱ گفت:  در راستای فرمایشات امام خامنه‌ای که فرمودند: ملت ایران برای خنثی کردن تهدید های دشمن  احتیاج به بمب اتمی و سلاح هسته ای ندارد و همدلی و همبستگی مردم و چنگ زدن به ریسمان الهی و ایمان دینی مهمترین سلاح ملت استٰ، لذا این گردان اقدام‌ به برپایی اردوی خانوادگی زیارت مشهد مقدس برای بسیجیان این گردان نموده است .

وی اضافه کرد: برای ایجاد همدلی و همبستگی  مضاعف بین نیروها و خانواده‌ی آنان و همچنین قدردانی به جهت پشتیبانی از برنامه گردان با زحمات بسیار همکاران در مجموعه گردان ۱۰۱ مقدمات این اردو فراهم و اجرا گردید .

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار