حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
دبیر قرارگاه عفاف و حجاب فرمانداری شهرستان کرج از برگزاری سومین رویداد مرتبط با عرضه تولیدات پوشش ایرانی اسلامی هفتم لغایت نهم اسفندماه در شهر کرج خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۴۱۳۴
|
۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، سپیده غفاری، دبیر قرارگاه عفاف و حجاب فرمانداری شهرستان کرج، گفت: جریان سازی مردمی برای توسعه و ترویج زیست بوم عفیفانه در سطح شهر از سیاست های اجرایی رویداد ستر بشمار می رود که به فضل الهی و با همراهی دبیرخانه عفاف و حجاب استان این رویداد را با همکاری گروه اجرایی آذردخت از هفتم لغایت نهم اسفندماه در شهر کرج برگزار خواهیم کرد.

دبیر قرارگاه عفاف و حجاب فرمانداری شهرستان کرج با اشاره به پیش بینی حضور ۱۰ برند مرتبط با تولیدات پوشش ایرانی اسلامی و  ۲۰ کارآفرین فعال در زمینه صنایع دستی، تولیدات چرم و.. افزود: این بار فرایند اجرایی رویداد ستر که سومین تجربه طی یکسال اخیر بشمار می رود به کارآفرینان فعال در این حوزه سپرده شده است و قرارگاه عفاف و حجاب کرج با هدایت فرماندار محترم در حوزه سیاستگذاری و نظارت راهبردی، فرایند و نحوه اجرای کار را تبیین و تشریح نموده است.

وی ضمن قدردانی از حمایت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتاق اصناف و اتحادیه پوشاک کرج برای برگزاری این رویداد افزود: آیین افتتاحیه رویداد ستر به همت گروه اجرایی آذر دخت، عصر روز یکشنبه هفتم اسفندماه همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زین العابدین (ع) برگزار می شود.

انتهای پیام/ ر

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین