حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از عضویت 130هزار نفر در تعاونی‌های استان خبر داد و گفت: ۱۷ درصد اشتغال استان در بخش تعاون است.
کد خبر: ۹۴۹۴۵۷۰
|
۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷

۱۷ درصد اشتغال استان در بخش تعاون است

بهروز رحیم‌زاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در گفتگو با خبرگزاری بسیج اردبیل به بخش تعاونی ها اشاره کرد و گفت:استان اردبیل ظرفیت خوبی را در بخش توسعه و بالندگی اقتصادی تعاونی‌ها دارد .

وی با بیان اینکه بیش از 130هزار نفر عضو تعاونی های استان اردبیل هستند گفت: ۱۷ درصد اشتغال استان در فضای اقتصادی تعاونی‌ها شکل گرفته و این روند همچنان رو به رشد است.

رحیم زاده گفت: بخش عظیمی از ظرفیت‌های گردشگری سرعین و مشگین‌شهر نیز در قالب تعاونی اداره می‌شود.

وی از فعالیت ۱۴ شرکت تعاونی  در مناطق مرزی استان اردبیل خبر داد و گفت: حمایت و همراهی از این شرکت‌های تعاونی زمینه‌ساز اشتغال و درآمدزایی مناسب در این مناطق است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به لزوم حماست از تعاونی ها پرداخت و گفت:پرداخت تسهیلات کم بهره از محل تبصره ۱۸ یکی از راهکارهای افزایش تعاونی ها در استان اردبیل است که امیدواریم با همکاری . همفکری معاونت امور اقتصادی استانداری، این امر در سال پیش رو تقویت شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار