حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به گزارش خبرگزاری بسیج ؛ به همت حوزه حضرت زینب(سلام الله علیها) شهرستان فریدن؛ آموش سواد رسانه تحت عنوان دختران کاکتوس در چهار فصل اجرا می شود و پنجشنبه 04/12/1401 اولین فصل به صورت حضوری و با حضور 100 دختر جوان و نوجوان بسیجی برگزارشد.
کد خبر: ۹۴۹۴۵۷۶
|
۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۳

به گزارش خبرگزاری بسیج؛ به همت حوزه حضرت زینب(سلام الله علیها) شهرستان فریدن؛ آموش سواد رسانه تحت عنوان دختران کاکتوس در چهار فصل اجرا می شود و پنجشنبه 04/12/1401 اولین فصل به صورت حضوری و با حضور 100 دختر جوان و نوجوان بسیجی برگزارشد.

دختران نوجوان و جوان بسیجی این حوزه در این چهار فصل که به صورت حضوری و مجازی اجرا می شود با آسیب ها و فرصت های فضای مجازی آشنا می شوند .

خواهر نوری فرمانده حوزه حضرت زینب(سلام الله علیها) و مسئول برگزاری این طرح در تکمیل خبر گفت : وجه تسمیه طرح به نام دختران کاکتوس از جهت ویژگی های مقاومتی این گیاه در مقابل شرایط اقلیمی است ؛ یعنی بسیجیان در این طرح دانشی فرا می گیرند که آنقدر خود را با دانش و اخلاق تقویت کنند؛ که  در فضای مجازی اثر پذیری و آسیب از دیگر عوامل رسانه ای نگیرند و بتوانند تهدیدات آن را به فرصت مبدل سازند

در همایش حضوری به همه مخاطبین یک کاکتوس هدیه شد تا در پایان چهار فصل مخاطبین، هم یک قلمه به دیگران هدیه کنند و هم نتایج و یافته های خود را به دوستان و همنوعان خود به خوبی انتقال دهند و تشریح نمایند تا اجتماعی سالم را با وجود فضای مجازی داشته باشیم

ارسال نظرات
پر بیننده ها