حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: دشمنان ما بدانند که نسل‌های دهه ۳۰ تا دهه نودی‌ها در کنار هم کمر همت بسته‌اند تا به‌زودی زود شکست تمام‌عیار رژیم صهیونیستی و جبهه استکبار را در پادگان دوکوهه جشن بگیرند.
کد خبر: ۹۴۹۴۹۳۰
|
۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۷
نسل‌های دهه ۳۰ تا دهه نودی‌ها برای شکست تمام‌عیار رژیم صهیونیستی کمر همت بسته‌اند  

به گزارش خبرگزاری بسیج از سپاه تهران بزرگ، سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهرن بزرگ در مراسم یادواره «ستارگان دوکوهه» و سالگرد شهادت حاج ابراهیم همت که در پادگان دوکوهه برگزار شد، گفت:  استکبار جهانی همیشه در مقابل انقلاب اسلامی دچار شکست شده است و دشمنان باید بدانند که نسل‌های دهه ۳۰ تا دهه ۹۰ در کنار هم کمر همت بسته اند تا به‌زودی شکست تمام‌عیار رژیم صهیونیستی و جبهه استکبار را در پادگان دوکوهه جشن بگیرند.

وی ادامه داد: سالهاست که رزمندگان و دلباختگان شهدا  آرزو داشتند تا مراسم میثاق با شهیدان را در پادگان دوکوهه برگزار کنند و آنان آرزو می‌کردند که سوار قطار شوند و برای میثاق با شهدا به پادگان دوکوهه بیایند و در طی سه روز اخیر شاهد حضور 4 هزار نفر از یادگاران لشکر 27 محمدرسول الله(ص) در این پادگان بودیم که در کنار نسل های امروزی و دهه های هفتادی و هشتادی، در این مکان مقدس جمع شدند تا بار دیگر با شهدا عهد و میثاق دوباره ببندند.

ارسال نظرات