حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
قرارگاه نوروزی اردوهای جهادی شهرستان سرخه یادبود سردار شهید حسن شاطری با شعار «همه با هم خدمت بی منت» در سرخه برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۴۹۴۴
|
۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه، قرارگاه نوروزی اردوهای جهادی شهرستان سرخه یادبود سردار شهید حسن شاطری در شهرستان سرخه از یکم اسفند ماه سال 1401 لفایت پانزدهم فرودین ماه سال 1402 برگزار می شود.

این اردوهای جهادی با شعار «همه با هم خدمت بی منت» در عرصه های سلامت و بهداشت، محرومیت زدایی، عمرانی و غیره به اجرا در خواهد آمد.

در این راستا و همزمان با نزدیک شدن به سال جدید، این قرارگاه نوروزی در کنار قبور پاک شهدا گمنام شهرستان سرخه با حضور مسئولان دستگاه های اجرای، پاسداران، بسیجیان و عموم مردم برگزار شد.

گفتنی است شرکت کنندگان در این مراسم در طی یک اقدام جهادی خیابان های اطراف پلیس راه سرخه را نظافت کرده و زباله های موجود بر روی زمین را جمع آوری کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین