حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: ۲۸ کاروان دانشجویی برادران و خواهران در اسفند ماه سال ۱۴۰۱ از سراسر دانشگاه های استان سمنان به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند.
کد خبر: ۹۴۹۵۴۹۸
|
۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، محمد امین بخشیان فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در جلسه جمع بندی برنامه ریزی قبل از شروع سفر معنوی راهیان نور اظهار کرد: تعداد ۲۸ کاروان با ثبت نام 2 هزار و 500 نفر از دانشجویان برادر و خواهر دانشگاه های استان سمنان در بازه زمانی ۱۲ اسفند تا ۲۴ اسفند به منطقه عمیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام می شوند.

وی افزود: محور اصلی راهیان نور دانشجویی امسال در موضوع جهاد تبیین در گفتمان انقلاب اسلامی و دستاورد های آن است و تلاش می کنیم با استفاده از ظرفیت مبلغان روحانی و راویان دفاع مقدس به این هدف برسیم تا دانشجویان ما با انقلاب اسلامی ایران و هشت سال دفاع جانانه مقدس مردم ایران بیشتر آشنا شوند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار