خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سردار سوری از برنامه ریزی برای استقبال از حضور گسترده راهیان نور دانش آموزی دانشجویی و اقشار عمومی به صورت ترکیبی راهیان نور و راهیان پیشرفت خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۵۵۲۴
|
۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در آبادان: سردار سوری دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در نشست قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج عنوان داشت: ۱۲۸ هزار نفر دانش آموز ،۴۸ هزار نفر دانشجو و بیش از ۱۷۰ هزار نفر نیز ازسایر اقشارتاکنون به راهیان نور اعزام گردیدند.

 

وی ادامه داد: اقداماتی که در دستور کار است راه اندازی ایستگاه های صلواتی ،آماده سازی یادمان‌ها است.

 

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج عنوان داشت: بیستم اسفند نیز راهیان نور عمومی آغاز و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

 

سردار سوری گفت: برگزاری اردوی راهیان نور به صورت ترکیبی باراهیان پیشرفت، اردوهای دانش آموزی پیشرفت تحصیلی برگزار می شود.

 

وی ادامه داد: توانمند سازی شبکه مجریان و راویان نیز در سال آینده در دستور کار است

 

سردار سوری اظهار داشت: از برگزاری اردوی خانوادگی خودرو شخصی به صورت کاروانی نیز در دستور کار قرار دارد

به گفته دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج طراحی یک سامانه بر اساس ظرفیت شهرها برای اعزام افراد در قالب راهیان نورواعزام سایر اقشار در دستور کار است 

ارسال نظرات
پرطرفدارترین