حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
معاون تعلیم و تربیت و عقیدتی سیاسی از شرکت ۱۹۸ نفر آقا و ۱۵۰ نفر خانم در دوره توان‌افزایی بسیجیان نقش آفرین در گیلان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۵۵۳۱
|
۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴

حسن خیرخواه معاون تعلیم و تربیت عقیدتی سیاسی سپاه قدس گیلان با اشاره به برگزاری دوره‌های توان افزایی بسیجیان نقش آفرین در استان گیلان اظهار کرد: بسیجیان در جمهوری اسلامی نقش مهمی در پیش برد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند لذا در این دوره از کلاس‌های توان‌افزایی، بسجییان به وظایف خود در مجموعه بسیج و سپاه آشنا می‌شوند.


وی استقبال از دوره توان‌افزایی بسیجیان نقش آفرین درگیلان را بسیار خوب دانست و گفت: در این دوره از کلاس‌ها ۱۹۸ نفر آقا و ۱۵۰ نفر خانم شرکت کردند که نشان دهنده استقلال بی نظیر از این دوره است.


معاون تعلیم و تربیت عقیدتی سیاسی سپاه قدس گیلان با اشاره به اهداف برگزاری دوره توان افزایی بسجییان نقش آفرین در گیلان افزود:آشنایی با نقش و وظایف نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آشنایی گروه‌های نقش آفرین با وظایف خود در بسیج و تقویت بسجییان نقش آفرین در حوزه‌های تخصصی خود است.

پایان پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار