حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
۸ اسفند یادآور همان رسالت بزرگ نوع دوستی و یادمانه‌ای برای هم ذات پنداری و اشتیاق به واکاوی حکمت، شجاعت و از خودگذشتگی بسیجیان جامعه پزشکی در دوران دفاع مقدس است.
کد خبر: ۹۴۹۵۵۹۶
|
۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج،هشتم اسفند سالروز بمباران شیمیایی بیمارستان صحرایی فاطمه الزهرا (س) و یادآور رشادت‌های سپید پوشان جامعه پزشکی در درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های صحرایی برای رفع آلام مجروحان و آسیب دیدگان خط مقدم جبهه‌های حق علیه باطل در دوران دفاع مقدس است، که با ایثار و از خودگذشتگی و نثار جان خویش فرهنگ بسیجی، فرهنگ معنویت، شجاعت، غیرت، استقلال و آزادگی را معنا بخشیدند.
سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ایلام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و بالاخص شهدای جامعه پزشکی و مدافعان سلامت، هشتم اسفند ماه را که به عنوان روز بسیج جامعه پزشکی نامگذاری شده است را به محضر اعضای بسیج جامعه پزشکی، پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان و آحاد جامعه  پزشکی تبریک عرض می‌نماید و از تمامی عزیزانی که این سازمان را در راستای گسترش و اشاعه تفکر دینی، ایثار، شهادت و فرهنگ بسیجی در جامعه پزشکی و خدمت رسانی به مناطق محروم در قالب تیم‌های جهادی پزشکی یاری نموده اند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نماید.
امیدواریم اعضای بسیج جامعه پزشکی در سایه خداوند متعال، اعتلای جامعه پزشکی و اهداف والای بسیج که یادگار حضرت امام خمینی (ره) و به حق خاستگاه ایمان، و تجلیگاه اخلاص، عشق، ایثار و مناعت است را تحت رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) سرلوحه تلاش بی و قفه خود قرار دهند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار