حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- سامانه پیشخوان خدمات الکترونیکی ارباب رجوع دانشگاه علوم پزشکی تبریز به آدرس: http://pishkhan.tbzmed.ac.ir راه اندازی شد.
کد خبر: ۹۴۹۵۶۵۱
|
۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، از این پس کلیه درخواست های مراجعین محترم برون سازمانی و درون سازمانی از طریق این سامانه ثبت و قابل پیگیری بوده و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

به گزارش فوق در جهت تکریم ارباب رجوع و کاهش تردد های غیر ضرور، دانشگاه علوم پزشکی تبریز اقدام به راه اندازی سامانه پیشخوان خدمات الکترونیکی ارباب رجوع این دانشگاه کرده است. این سامانه از ابتدای مردادماه سالجاری جهت رفاه حال کارکنان و ارباب رجوع های محترم برای ثبت درخواستها ، بصورت آزمایشی برای مسئولین ستادی راه اندازی شده است.

گفتنی است در راستای برقرای دولت الکترونیک از فروردین ماه سال 1402 ، دبیرخانه مرکزی دانشگاه از پذیرش ثبت درخواستهای حضوری همکاران و ارباب رجوع های محترم معذور خواهد بود.

آدرس سامانه : http://pishkhan.tbzmed.ac.ir

ارسال نظرات
پرطرفدارترین
آخرین اخبار