حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
منصور یوسفی در نشست بصیرتی گفت: ایستادگی در مقابل نقشه‌های شوم دشمن و تلاش در جهت تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب از رموز موفقیت کشور در مقابل دشمن می‌باشد.
کد خبر: ۹۴۹۵۹۴۸
|
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان:منصور یوسفی در نشست بصیرتی پیشکسوتان ناحیه مقاومت بسیج حضرت رسول صلوات الله علیه کرمان که به مناسبت اعیاد شعبانیه برگزار شد، اظهار کرد: کشور در این ۴۴ سال به دستاورد‌های عظیمی در عرصه‌های گوناگون رسیده و بیان این دستاورد‌ها و روشنگری را باید در دستور کار قرار دهیم.


یوسفی با اشاره به اینکه اعتراضات مردم دنیا به دلیل بحران‌های موجود است، گفت: بحران آب، انرژی و... همه بین المللی است و مختص به کشور ما نیست.


وی با اشاره به وقایع تاریخی بیان کرد: دستگاه تبلیغات دشمن، حضرت علی (ع) را از چشم مردم انداخت و کاری مرد که حضرت نتواند آن جایگاه واقعی خود را در پیش مردم داشته باشد.


وی افزود: ایستادگی در مقابل نقشه‌های شوم دشمن و تلاش در جهت تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب از رموز موفقیت کشور در مقابل دشمن می‌باشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار