حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل آموزش وپرورش استان اردبیل گفت: با محوریت کنگره ۳۴۰۰شهید والامقام استان ۲هزار ۵۰۰ یادواره شهدا درمدارس استان برگزار شده است.
کد خبر: ۹۴۹۵۹۷۷
|
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳

۲۵۰۰ یادواره شهدا در مدارس اردبیل برگزار شد

به گزازش خبرگزاری بسیج از اردبیل، کلام الله صفری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: به مناسبت هفته تربیت اسلامی برنامه های فرهنگی وتربیتی ومحافل انس باقران درمدارس اردبیل برگزار می شود و این برنامه ها با مشاکت معلمان و دانش آموزان و سازمان های مردم نهاد برگزار می شود.

وی بیان کرد:پویش دانش آموز آرمانی و سپاس معلم در این هفته برگزار می شود و از استعداد ها ومربیان حوزه تربیتی هم در این هفته برگزار می شود.

مدیرکل آموزش وپرورش استان بیان کرد:به مناسبت این هفته کاروان دانش آموز در قالب 250 نفر به مناطق عملیاتی اعزام می شود که این امر در راستای ترویح فرهنگ ایثار وشهادت انجام می شود.

صفری بیان کرد:نشست دانش آموزان با امام جمعه واستاندار اردبیل هم برگزار می شود و انواع مسابقات و نشست های تخصصی هم دراین هفته برگزار می شود وبرنامه های تربیتی درراستای کاهش آسیب های اجتماعی درمدارس برگزار می شود.

وی از اعزام دانش آموزان مناطق محروم به مشهد مقدس خبرداد وگفت:دراین راستا سه کاروان به مشهد مقدس اعزام شده است.

مدیرکل آموزش وپرورش استان افزود:تمام برنامه های آموزش وپرورش با محوریت کنگره 3400شهید والامقام برگزار می شود ودراین راستا یادواره شهدا در هزار و500مدرسه استان برگزار شده و در هزار مدرسه دیگر نیز این یادواره برگزار می شود.

صفری گفت:بامحوریت کنگره شهدای والامقام اردبیل وهفته درختکاری 3400نهال در مدارس استان در راستای توسعه فضای سبز در مدارس استان کاشته می شود.

وی تصریح کرد:درقالب طرح امین واجرای برنامه های تربیتی در آموزش وپرورش 450 روحانی درمدارس استان فعالیت می‌کنند که این امر درحوزه تربیتی تاثیر به سزایی داشته است.

بیشتر بخوانید

حضوری معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش استان هم ازفعالیت هزار و77 فعال حوزه تربیتی در آموزش وپرورش استان خبرداد وگفت:استفاده ازظرفیت این فعالان ومربیان تربیتی برای تاثیر گذاری بیشتر درحوزه تربیتی مبنای کار است.

وی گفت:درسند تحول بنیادین درحوزه برنامه های تربیتی برنامه هایی تدوین شده ودرمدارس استان این برنامه ها اجرا می شود وهمچنین برنامه ها نیز بامحوریت گام دوم انقلاب اجرا می شود و درراستای جهاد تبین هم اقدامات لازم مبنای کار گرفت.

حضوری از برگزاری کانون یاری گران زندگی در هزار 100 مدرسه استان خبرداد وگفت:اردوهای تربیتی برای 3400 دانش آموز دراستان برگزار شده است.

ارسال نظرات