حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
در ادامه برنامه های رزمایش جهادگران فاطمی بسیج مهندسین عمران و معماری ایلام تعدادی از مسئولین کانونها و مهندسان بسیجی در شهرستانها قبل از خطبه های نماز جمعه به تشریح برنامه های رزمایش پرداختند.
کد خبر: ۹۴۹۶۰۱۵
|
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران ومعماری استان ایلام، در شهر دره شهر مهندس میرزاپور مسئول کانون بسیج مهندسین عمران و معماری ناحیه، قبل از خطبه های نمازجمعه  ضمن تشریح برنامه های بسیج مهندسین در حوزه  محرومیت زدایی و فعالیت های عام المنفعه، به طرح عمران روستا  که یکی از ماموریت های بسیج مهندسین عمران و معماری میباشد اشاره و هدف از اجرای این طرح را افزایش رضایتمندی مردم  و عمران و آبادانی روستاها   بیان نمود.

وی در ادامه  به افتتاح چند چشمه سرویس بهداشتی و حمام در روستای شیخ مکان دره شهر که توسط  مهندسان بسیجی   گروه های جهادی و   خیرین در طول رزمایش احداث  شده   اشاره نمود و بر  عزم و اراده مهندسان بسیجی جهت رفع محرومیتها و کمک به مردم تاکید نمود.

همچنین در شهر ایوان نیز مهندس باباخانی مسئول هیات اندیشه ورز و از اعضاء   کانون بسیج مهندسین عمران و معماری ناحیه ایوان، قبل از خطبه های نماز جمعه این شهر به تشریح اقدامات بسیج مهندسین در زمینه احصاء مسائل و مشکلات  در قالب کارگروه های تخصصی این قشر اشاره و اقدامات بسیج مهندسین عمران و معماری را در راستای عینیت بخشیدن به مردم سالاری دینی در حوزه های محرومیت زدایی، خدمت رسانی و اقتصاد  مقاومتی برشمردند و  از تمامی دستگاههای اجرایی که به مناسبت روز مهندس در مصلی نماز جمعه  میز خدمت برپا نموده اند تجلیل نمود.

ارسال نظرات