حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
زنجان-به مناسبت ولادت باسعادت امام زمان(عج)،مرکز فرهنگی هنری نگاره از تولید نماهنگی جدید با عنوان"عشق آسمونی"در شهرستان خرمدره خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۶۲۳۱
|
۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹

رونمایی از نماهنگ

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛به مناسبت ولادت باسعادت امام زمان(عج)،مرکز فرهنگی هنری نگاره از تولید نماهنگی جدید با عنوان"عشق آسمونی"در شهرستان خرمدره خبر داد.  

  این اثرکه  با صدای بهنام محمدلو و گروه سرود عمار و نگاره می‌باشد.   این درحالیست که صفر تا صد تولید اعم از سناریو ، تصویر و صدا  توسط مجموعه نوجوان  نگاره صورت گرفته و اثر به گونه ای شاد و با  حال و هوای حوزه نوجوان با محوریت امید بخشی و انتظار شکل گرفته است .  

از پیش تولید این اثر حدود ۱ماه گذشته و این روز ها عوامل مجموعه نگاره در حال تولید اثر می باشند تا برای ایام نیمه شعبان به صورت رسمی از شبکه های ملی منتشر شود . 

  مرکز نگاره که چندی پیش در هفتمین و هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه برنده تندیس زرین در حوزه تولید نماهنگ شده،در مورد اثر جدید این گونه اذعان کرده اند  که این اثر به مدد خداوند اتفاقات خوبی را در پیش خواهد داشت‌.   

ارسال نظرات
پر بیننده ها