حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه قدس گیلان ظرفیت عظیم بسیج در حوزه سرمایه انسانی را بسیار مهم دانست و گفت: بسیج متشکل از زبده‌ترین و مخلصترین افراد است که سپردن هر مسوولیتی به آن‌ها منتج به رضایت‌مندی و مردم‌داری می‌شود.
کد خبر: ۹۴۹۶۲۸۳
|
۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، سردار محمد عبدالله‌پور ظهر امروز در مراسم روز بسیج جامعه پزشکی در مجتمع فرهنگی یاس با بیان اینکه کادر درمان در روزهای کرونایی تلاش‌های بسیار زیادی را انجام داده که در تاریخ ایران اسلامی ماندگار است، اظهار کرد:دسفیدپوشان عرصه درمان، در روزهای کرونایی به خوبی یاد ایام دوران دفاع مقدس را زنده کرده و با نثار جان خود باعث نابودی این ویروس منحوس شدند.

وی با اشاره به آمادگی بسیج جامعه پزشکی گیلان برای حضور در فعاایت‌های مختلف و اجرای سیاست‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: باید در راستای فعالیت‌های مربوط به جامعه، آینده نگری را سرلوحه کار خویش قرار دهیم و این امر میسر نخواهد شد جز اینکه نیرو های خوب و کارآمد را در راس فعالیت‌ها قرار دهیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان یکی از برنامه‌های دشمن را ایجاد نا امیدی در کشور از طریق جنگ ترکیبی دانست و افزود: دشمن با یک جنگ ترکیبی به سراغ ما آمده است بنابراین از کانون های بسیج واحدها انتظار می‌رود با جدیت و همفکری بیشتر در راستای رسیدن به اهداف عالی تفکرات بسیجی بیش از پیش کوشا باشند.

عبدالله‌پور با تقدیر فعالیت‌های سازمان بسیج جامعه پزشکی استان در سال های اخیر، افزود: سازمان بسیج جامعه پزشکی در راستای پوشش مشکلات بهداشتی و درمانی در نقاط دوردست و محروم با علوم پزشکی همراه و همگام است.

وی ظرفیت عظیم بسیج در حوزه سرمایه انسانی را بسیار مهم دانست و بیان کرد: بسیج متشکل از زبده‌ترین و مخلصترین افراد است که سپردن هر مسوولیتی به آن‌ها منتج به رضایت‌مندی و مردم‌داری می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه باید از ظرفیت و سرمایه انسانی بسیج جامعه پزشکی بیشتر بهره گرفته شود، افزود: برای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و جوانی جمعیت باید از ظرفیت بسیج جامعه پزشکی به‌کارگیری کرد.

به گزارش بسیج در پایان این مراسم از کتاب فرشتگان سپیدپوش(مجموعه زندگی‌نامه وخاطرات خواهران امدادگر و رزمنده دانشگاه علوم پزشکی گیلان) رونمایی شد.

پایان پیام/

ارسال نظرات