خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سیدعلی مهاجر گفت: برای برون رفت از مشکلاتی که امروز در کشور وجود دارد و برای ایستادگی و پیروزی در مقابل جنگ شناختی و ترکیبی دشمن ، باید گوش به فرمان رهبر باشیم
کد خبر: ۹۴۹۶۴۱۸
|
۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹

به برکت خون شهدا است که امروز جمهوری اسلامی در اوج قُلَل افتخار ایستاده است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ سید علی مهاجر معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان در مراسم یادواره 13 شهید مسجد المهدی(عج) فاضل آباد با اشاره به توان موشکی و دستیابی به تکنولوژی های نوین علمی و نظامی و پزشکی گفت: به برکت خون شهدا است که امروز جمهوری اسلامی در اوج قُلَل افتخار ایستاده و همچنان پرقدرت و با صلابت و شتاب بالا، در حال پیشرفت در تمامی زمینه ها می باشد.

وی افزود: از ویژگی های مهم شهدا ، ولایت مداری بود، بنابراین برای برون رفت از مشکلاتی که امروز در کشور وجود دارد و برای ایستادگی و پیروزی در مقابل جنگ شناختی و ترکیبی دشمن ، باید گوش به فرمان رهبر باشیم.

مهاجر اظهار داشت: یادواره‌های شهدا ، مجالی برای تجدید بیعت با شهیدان است،؛ همه میدانیم مشکلات اقتصادی وجود دارد اما ما هم ملت امام حسینیم، ملت رمضانیم و اهل مقاومت هستیم، چرا که راهِ امام حسین، راهِ مقاومت و ایستادگی و آزادگی ست و عاقبت این راه پیروزی و موفقیت و سربلندی است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار