حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- کاروان راهیان نور آذرشهر و بخش های گوگان و ممقان و روستاهای تابعه با پنج دستگاه اتوبوس، با بدرقه مسئولان این شهرستان به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شد.
کد خبر: ۹۴۹۶۴۳۴
|
۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، فرمانده سپاه آذرشهر در آیین بدرقه این کاروان، راهیان نور را دانشگاه ایمان، اعتقاد و بصیرت عنوان و بیان کرد: زائرین با حضور در این مناطق با سیره شهدا، رزمندگان و شهادت‌طلبی و ارزش‌ آفرینی آن‌ها آشنا خواهند شد.

خلیل شریفی با اشاره به تاثیرات معنوی راهیان نور گفت: زیارت این مناطق هم تاثیر فیزیکی و هم تاثیر معنوی در انسان می گذارد مناطق عملیاتی به خون پاک شهدای آغشته و سرشار از معنویت است .

وی با اشاره به فرمایشات  رهبر انقلاب شهدا را امامزادگان این مردم دانست و افزود:  شهدا جان و مال خود را در راه خدا فدا کردند و ما در برابر مادران شهدایی که قاب عکس فرزند شهید خود را در دست گرفته و یک عمر چشم انتظار فرزند خود هستند مسئول هستیم .

فرمانده سپاه آذرشهر در پایان از همه نهادها و ادارات که دست در دست هم دادند و کاروان راهیان نور را پشتیبانی کردند قدردانی کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار