خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
دوره مقدماتی آموزش نویسندگی با حضور ۱۰۰ علاقه مند به این حوزه با هدف استعداد یابی و توانمند سازی برگزار گردید.
کد خبر: ۹۴۹۶۴۵۶
|
۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۴

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در اهواز؛سرهنگ خدری، مسئول حفظ آثار  سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان عنوان کرد: در راستای استقبال از دومین کنگره ملی شهدای خوزستان، انتشارات راه ماندگار منتسب به حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان اقدام به برگزاری دوره مقدماتی آموزش نویسندگی با موضوعات؛ داستان نویسی،خاطره نویسی، زندگینامه نویسی، مصاحبه و تاریخ شفاهی برگزار گردید.

 

 سرهنگ خدری افزود: هدف از این برنامه استعداد یابی و توانمند سازی نویسندگان اهل قلم و نوقلم است که دوره مقدماتی  برگزار  و دوره تکمیلی سال آینده برگزار می شود.

 

وی ادامه داد:هفته گذشته دوره دانش آموزی بود این هفته دوره بزرگسالان به تعداد ۱۰۰ نفر به همت سازمان حفظ آثار سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان، یک بخش به صورت مجازی و یک بخش به صورت حضوری برگزار شد. 

 

به گفته این مسئول بنا داریم که استعداد های برتر راشناسایی کنیم و از آثار تولیدی آن ها پشتیبانی و چاپ کنیم.

 

 

ارسال نظرات
پرطرفدارترین