حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مهندس پور بهرامی از برگزاری یادواره شهدای مهندسی استان خوزستان و بزرگداشت روز ملی مهندسی توسط سازمان متبوع خود خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۶۵۶۴
|
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان خوزستان،  در این مراسم ، سردار شاهوار پور از نقش مهندسین در دفاع مقدس و پیشرفت های انقلاب گفت و لزوم حفظ و استمرار حرکت جهادی توسط مهندسین متعهد انقلابی را یادآور شد.
در بخش دیگر از این مراسم، مهندس هوشنگ گلابکش از فرماندهان ستاد پشتیبانی مهندسی جنگ جهاد در دفاع مقدس و از مسئولین پروژه بزرگ و افتخارآمیز پل بعثت در خصوص افتخارات آن دوره گفت و بکارگیری تخصص در کنار ایمان و تعهد را گره گشای بسیاری از چالش ها دانست. وی همچنین سیری از ابتکارات و اختراعات و ابداعات دوره پر افتخار دفاع مقدس را برای حضار بازگو کرد.
در ابتدای این مراسم مهندس خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مهندس پوربهرامی مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان نیز به ایراد سخن پرداختند.
گفتنی است در این مراسم با حضور فرمانده محترم سپاه، معاونین استاندار ، مدیر کل فنی و حرفه ای استان، رئیس نظام مهندسی ساختمان، مدیر کل راه و شهرسازی و جمع دیگری از مسئولین از طرح جوان ماهر بعنوان طرح نهضت مهارت افزایی بسیج مهندسین رونمایی شد.
در پایان این برنامه از خانواده معظم شهدای مهندسی و همچنین از جهاگران و مهندسان نمونه استان تجلیل بعمل آمد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار