حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقش زنان در جنگ هشت سال دفاع مقدس، گفت:کتاب نقش زنان استان در دوران دفاع مقدس تدوین می‌شود.
کد خبر: ۹۴۹۶۶۰۰
|
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۴

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج؛ «عاطفه‌السادات مدبرنژاد» امروز در نشست کمیته زنان و دفاع مقدس اظهار داشت: زنان دوشادوش رزمندگان در دفاع از انقلاب اسلامی در میدان نبرد حضور داشتند و آن دسته از بانوانی که در جنگ نبودند در سایر عرصه‌ها نقش‌آفرینی می‌کردند.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نقش زنانی که همسران و فرزندان خود را آماده حضور در جنگ می‌کردند کمتر از کسانی که در میدان نبرد حضور داشتند نبوده است.

مدبرنژاد با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در زمینه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به خصوص در حوزه زنان با همکاری امور بانوان دستگاه های اجرایی انجام شده است، افزود: امسال دهمین جشنواره اسوه های صبر و استقامت را در شهرستان گچساران داشتیم که به امید خدا این جشنواره هر سال در یکی از شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد.

وی از تدوین کتاب نقش زنان کهگیلویه و بویراحمد در دفاع مقدس خبر داد و ابراز کرد: دستگاه‌های اجرایی از جمله فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه هنری، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آموزش و پرورش و بسیج جامعه زنان و دانشگاه‌ها زنان نویسنده خود را به دفتر دبیرخانه معرفی کنند.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بانک اطلاعاتی از زنان نویسنده دفاع مقدس استان تشکیل خواهد شد، گفت: بنیاد شهید آمار و مشخصات زنان شهیده، همسران و دختران، خواهران و مادران شهدا و زنان و دختران جانباز را در اختیار دبیرخانه قرار دهد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار