حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مراسم بزرگداشت روز ملس مهندسی توسط سازمان بسیج مهندسین عمران ومعماری استامن خراسان جنوبی برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۶۶۰۲
|
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران ومعماری استان خراسان جنوبی، مراسم اختتامیه جهادگران فاطمی و همچنین برزگداشت روز ملی مهندسی با حضور سردار مهدوی فرمانده محترم سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی و سردار تناکی فرمانده محترم تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضا(علیه السلام) و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برگزار شد.
در این جلسه مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گزارشی از ماموریت های این سازمان و همچنین اقدامات صورت گرفته در رزمایش برگزار شده از جمله دیدار جمعی از مهندسین بسیجی با نماینده محترم ولی فقیه در استان، برگزاری میز خدمت، افتتاح ۲۰ واحد مسکن محرومین و چندین پروژه آبرسانی در سطح استان و اعزام گروه های جهادی به روستاها و مناطق هدف ارائه نمود، در ادامه سردار مهدوی در سخنانی به بیان نقش برجسته مهندسین در دوران دفاع مقدس و همچنین تاکید بر نقش آفرینی مهندسان در تمام عرصه ها و تاثیر گذاری در برون رفت از مشکلات تاکید نمودند.

در ادامه جلسه مدیرعامل آب و فاضلاب استان گزارشی از پروژه های آبرسانی سطح استان و همچنین پروژه های افتتاح شده در رزمایش ارائه نمود و در پایان اهدای نشان سقا به فعالین و خیرین حوزه آب و همچنین تجلیل از جهادگر برتر شهرستان نهبندان، اهدای احکام مسئولیت و عضویت هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین انجام پذیرفت

ارسال نظرات