خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز؛
سرهنگ طاهرخانی در مراسم روز جوان در جمع سربازان سپاه شهرستان البرز گفت: حضرت علی اکبر(ع) الگوی جوانان ایران اسلامی است.
کد خبر: ۹۴۹۶۶۴۷
|
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹

کثقزوین_ به گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ طاهرخانی در مراسم روز جوان در جمع سربازان سپاه شهرستان البرز گفت: جوانان، به طور طبیعی و فطری، خواهان معرفت و شناخت خداوند و سجایای اخلاقی هستند. «تمایل فطری جوانان به مذهب آن قدر زیاد است که روان شناسان می گویند بین تکلیف و جهش های مذهبی، ارتباط غیرقابل انکاری وجود دارد.

وی افزود: حتی کودکانی که در خانواده های دور از مذهب و ایمان پرورش یافته اند، در دوران بلوغ، علاقه شدیدی از خود به مسائل مذهبی نشان می دهند. جوانان به طور طبیعی رغبت زیادی به درک مسائل مذهبی دارند و گفتارهای دینی را با کمال علاقه مندی و رضایت خاطر می شنوند».

یکی از گنجینه های گران قدر جوانی، برخورداری این نسل از عواطف و احساسات پرشور است
 
طاهرخانی تصریح کرد: در سایه چنین احساساتی، استعدادهای طبیعی موجود در نهاد آدمی به فعلیت می رسد و جوانان را به حرکت و فعالیت وامی دارد و ارزش های باطنی، یکی پس از دیگری آشکار می گردد.
 
انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار