حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
آیین تجلیل از گروه‌های جهادی فعال و جایزه ملی احسان با حضور معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه و فرمانده سپاه استان قم در باغ‌موزه انقلاب و دفاع مقدس با تکریم افراد برتر برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۶۷۰۲
|
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۱

آیین تجلیل از گروه‌های جهادی و جایزه ملی احسان در قم برگزار شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، آیین تجلیل از گروه‌های جهادی فعال و جایزه ملی احسان با حضور سردار حزنی معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه و سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه استان قم و شماری از مسئولان لشکری و کشوری و فعالان جهادی در باغ‌موزه انقلاب و دفاع مقدس با تکریم افراد برتر برگزار شد.

"ورود حیدری" مسئول قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام در بخشی از این همایش بیان کرد: رسیدگی و توجه به محرومین جزو شعارهای همیشگی انقلاب اسلامی و امامین انقلاب و اصول اساسی است.

وی ادامه داد: عملکرد جمهوری اسلامی در حمایت از محرومین به خاطر عقب‌ماندگی‌های ادواری و هشت سال جنگ تحمیلی کاملاً قابل دفاع و چشمگیر است؛ اندیشه محرومیت‌زدایی در کشور به‌عنوان یک پروژه و پروسه در مدیریت کشور پذیرفته‌شده و هرسال از حجم مناطق کم برخوردار به خاطر اقدامات گروه‌های جهادی کاسته می‌شود.

مسئول قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان امام اضافه کرد: باور ما این است که در گام دوم انقلاب با تلاش و اخلاص گروه‌های جهادی امکان برطرف کردن کامل محرومیت در کشور امکان‌پذیر است.

حیدری یادآور شد: با استفاده از تجربه‌های گذشته و با همکاری و تعامل با دستگاه‌های اجرایی مختلف و با راه‌اندازی مجموعه‌های مختلف خدمات‌رسانی درزمینهٔ محرومیت‌زدایی گام‌های بلندی را برداشته است‌.

ارسال نظرات
آخرین اخبار