حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
دوره دو روزه توانمندسازی و تجربه نوردی مدیران امر به معروف و معاونین اجتماعی سراسر کشور در شیراز در حال برگزاری است.
کد خبر: ۹۴۹۶۸۷۴
|
۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹

رضوان‌پور معاون اجتماعی بسیج مستضعفین در حاشیه برگزاری دوره توانمندسازی و تجربه نگاری مدیران امر به معروف و نهی از منکر و معاونین استانی سپاه‌های استانی در سراسر کشور که به میزبانی شیراز در حال برگزاری است، در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج اظهار داشت: این دوره شامل دو روز است که یک روز شامل توانمندسازی فراگیران دوره است و روز دوم، تجربیات استانها در حوزه‌های امر به معروف و نهی از منکر بیان می‌شود.
وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر، راهکار دین اسلام و قرآن برای بهتر زندگی کردن است، تصریح کرد: ما انسان‌ها یک مسیر و زندگی اجتماعی را پیش رو داریم که بهترین راه بهتر زندگی کردن، مشارکت خود مردم در زندگی کردن است که اسلام آن را به عنوان امر به معروف و نهی از منکر در دستور کار قرار داده است.
رضوان‌پور با تاکید بر اینکه در واقع امر به معروف و نهی از منکر ، یکی از مصادیق مردم‌سالاری در دین مبین اسلام است، ادامه داد: این مهم، در بخش‌های مختلف مردم نسبت به مردم، مردم نسبت به مسئولین، و حوزه مطالبه‌گری، جریان دارد و مسیر زندگی بهتر برای همه اقشار و گروه‌ها را فراهم می‌کند.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار