حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مطمئناً در مسئله مسمومیت دانش آموزان کشور هم دست بیگانگان و سرویس‌ های اطلاعاتی شان در کار است.
کد خبر: ۹۴۹۶۹۰۲
|
۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ آیت الله دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در گردهمایی ائمه جمعه سراسر استان با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: اغتشاشات و مسائل امروز کشور ریشه در رفتار سرویس های اطلاعاتی بیگانه دارد که با جریان سازی جدید به دنبال به چالش کشیدن کشور هستند.

وی وظیفه وزارت اطلاعات را سنگین‌تر از گذشته دانست و افزود: در وزارت اطلاعات، امروز کار رصد بیگانگان و عوامل آنها از همه مهمتر است؛ مطمئناً در مسئله مسمومیت دانش آموزان کشور هم دست بیگانگان و سرویس‌ های اطلاعاتی شان در کار است؛ با حمایت از افراد خاص و بزرگنمایی آنها برای کشور چالش ایجاد می‌کند. 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: متأسفانه برخی افراد ناآگاهانه آب در آسیاب دشمن می ریزند؛ در مسئله اغتشاشات اخیر متاسفانه بر اثر یک سهل انگاری مشکلات بزرگی برای کشور ایجاد کردند و فتنه بزرگی برای کشور به راه انداختند.

آیت الله دری نجف آبادی ادامه داد: باید در موضع گیری‌ها و بیانات خودمان نهایت دقت را به کار ببریم تا باعث سوء استفاده دشمنان نشویم. بنابراین خیلی باید هوشیار باشیم تا سوژه در اختیار دشمن قرار ندهیم.

وی با اشاره به جایگاه وزارت اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات جایگاه ویژه‌ای دارد و انتظارات از این بزرگواران بسیار زیاد است. نخبه پروری در این دستگاه باید در سرلوحه کارها قرار گیرد. باید تلاش کنند پشت پرده نقشه‌های دشمن را شناسایی کنند و نسبت به آنها به مقابله بپردازند. موضوع حفظ اطلاعات جز حساس ترین و مقدس ترین وظایف است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: خداوند عنایت فرموده امام و رهبری به ما داد که توانست سرنوشت منطقه و جهان را تغییر دهد؛ ما نباید نسبت به این مسئله بی تفاوت باشیم. معنی انتظار بی تفاوتی و گوشه‌نشینی نیست باید همه تلاش کنیم زمینه ظهور را برای حضرت ولیعصر (عج) آماده کنیم.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به جایگاه نماز جمعه گفت: نماز جمعه خیمه و ستون دین، خیمه امام زمان(عج) و خیمه انقلاب و رهبری است. همه باید در این خیمه گرد هم آییم. نماز جمعه به شخص وابسته نیست بلکه به امام زمان عجل الله و رهبری وابسته است.

وی ادامه داد: نماز جمعه بیعت هفتگی با امام زمان(عج) و محل حضور و وحدت مردم و نزدیک شدن به خداوند متعال است. نماز جمعه می تواند تمام توطئه‌های دشمن را خنثی کند، همه باید برای حفظ سنگر نماز جمعه تلاش کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: خداوند یک فرصت به تشیع و روحانیت شیعه داده است، باید قدر این فرصت را بدانیم و نسبت به آن بی تفاوت نباشیم و اگر خلاف این باشد، خداوند این فرصت را از ما خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار