حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران در همه عرصه ها، سد محکمی در دشمنان و اقدامات آن‌ها بوده است.
کد خبر: ۹۴۹۷۰۶۶
|
۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵

برخی در داخل بدشان نمی‌آید شبهه‌افکنی کنند/سپاه در همه عرصه‌ها سد محکمی در برابر دشمنان بوده است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران  صبح امروز در جشنواره ابوذر اظهار کرد: حساب رسانه با آمریکا اسراییل و اذناب آن‌ها مانند علی نژاد‌ها و... مشخص است، اما متاسفانه برخی در داخل کشور بدشان نمی‌آید، شبهه افکنی کنند.

وی افزود: در قضایای اخیر مربوط به مسمومیت تعدادی از دختران در مدارس، برخی بدشان نمی‌آید بگویند این موضوع کار نظام است و بدتر آنکه بگویند که این کار سپاه است.

سردار شریف گفت: البته دشمنان باید هم اینگونه حرف بزنند، چون سپاه پاسداران در همه عرصه ها، سد محکمی در مقابل آن‌ها بوده است.

وی با ذکر خاطره‌ای از سردار شهید سلیمانی تصریح کرد: در قضایای سیل سال۹۸ در خوزستان و دیگر مناطق، برخی به ناحق به سردار سلیمانی می‌گفتند که کنترل نکردن سیل، کار نظام است تا بدین‌طریق برخی مناطق و روستا‌ها را از سکنه خالی کند؛ اکنون هم در قضیه مسمومیت‌ها چنین تهمت و شبهه‌ای را دارند تکرار می‌کنند که باید با کار رسانه‌ای مناسب، بستر شکل گیری این سوالات را گرفت.

وی با اشاره به جایگاه برتر زنان و دختران ایرانی گفت: در هیچ کجای دنیا نمی‌توان شاهد چنین جایگاه برتری بود.

سردار شریف گفت: گام نخست انقلاب را سپری کردیم و در گام دوم، گام تهاجمی ما به سمت دشمنان را شاهد خواهید بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار