حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مراسم یادواره هفتگی شهدای والامقام در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می شود.
کد خبر: ۹۴۹۷۰۸۶
|
۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ مسئول بسیج جامعه پزشکی استان گفت: مراسم یادواره هفتگی شهدای والا مقام با قرائت زیارت عاشورا به یاد شهیدان هر هفته صبحِ روزهای دوشنبه  در ستاد دانشگاه علوم پزشکی و مسجد پیام اعظم صلی الله علیه و آله و سلم رحمیته و بعضی از مراکز تابعه برگزار می شود.

کاظم کبیری افزود: این هفته هم یادواره هفتگی همراه قرائت زیارت عاشورا به یاد سرداران شهید؛ محمد ابراهیم همت و  عباس خلجی و مدافع امنیت بسیجی شهید طاهر زمانی و شهید سید عبدالله علوی اشکفتکی با حضور مسئولین و کارکنان در نمازخانه ستاد دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد.

وی افزود: در پایان این مراسم حجت الاسلام والسلمین ملک محمدی مشاور ریاست دانشگاه درامور شاهد و ایثارگران به زندگینامه و توصیه های شهدای مذکور، از جمله توصیه شهید عباس خلجی به دوری از ریاست طلبی و وصیت شهید همت به جوانان و دوری از بی انگیزگی در زندگی اشاره کرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار