حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سمن مردم نهاد مآب (مرکز آزاد اندیشی بانوان) شهرستان سمنان در حمایت از ترویج فرزندآوری از مادرانی که به تازگی صاحب فرزند شدند تجلیل و تقدیر کرد.
کد خبر: ۹۴۹۷۰۸۸
|
۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از سمنان؛ سمن مردم نهاد مآب(مرکز آزاد اندیشی بانوان) متشکل از بسیجیان شهرستان سمنان طی یک اقدام خود جوش و انقلابی در راستای تبیین فرامین رهبری و حمایت از فرزندآوری و جوانی جمعیت در ایام میلاد حضرت علی اکبر(ع) تا میلاد امام زمان (عج) به بیمارستان زنان و زایمان امیر المومنین (ع) سمنان رفته و ضمن تبریک این ایام پرشکوه از مادرانی که به تازگی صاحب فرزند شدند با اهدای هدایا،گل، میوه، شیرینی و تبرک جویی از پرچم حرم حضرت ابالفضل العباس (ع) تجلیل به عمل آوردند.
فاطمه رحیمی سرپرست این گروه مردم نهاد با بیان اینکه فرزند آوری در کنار مباحث اقتصادی و معیشتی از اولویت های کشور است افزود: این سمن به نوبه خود سعی کرده با اقدامات این چنینی و هرچند کوچک به ترویج و اشاعه فرزند آوری و حفظ جوانی جمعیت کمک کرده تا نقشی در جلوگیری از بحران پیری جمعیت داشته باشد و در حد توان خود به فرامین رهبری در این راستا جامه عمل پوشانده باشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار