مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه شادگان از برگزاری کلاس های سواد رسانه و فضای مجازی برای اعضا پایگاه های بسیج این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۷۱۳۷
|
۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج  در شادگان، کلاس های سواد رسانه توسط استاد حکیم مجدمی مقدم در پایگاه های مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شد.

 

مقدم مسئول فضای مجازی ناحیه طی گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج گفت: نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی، با استفاده از ظرفیت مردمی در تلاش است سواد رسانه‌ای عموم مردم را ارتقاء بخشد.

 

وی افزود: در جهت اگاهی بیشتر بسیجیان با فضای مجازی از استاد حکیم مجدمی مقدم دعوت کردیم تا بسیجیان بتوانند در این کلاسها از سخنان گهربار ایشان در مورد فواید و مضرات فضای مجازی بهره لازم را ببرند.

 

استاد حکیم مجدمی مقدم بیان داشت: اهمیت و ضرورت سواد رسانه ای، شناخت انواع رسانه ها، ماهیت و کارکردهای آنها، تکنیک های اقناع سواد رسانه ای، اسلام هراسی با ابزار هنر و رسانه، بازی های رایانه ای را از محورهای اصلی کلاس عنوان کرد.

 

وی در پایان تصریح کرد: با این عنوان که با توجه به تهدیدات و توطئه های دشمنان  که بخش اعظم هجمه دشمنان در فضای مجازی هست سواد رسانه‌ای لازمه دنیای امروز است، سواد رسانه‌ای به معنای استفاده از تمامی امکانات موجود و در اختیار برای ارتباط با مردم است، و این فرصتی برای آموزش به نسل جوان برای نحوه استفاده از فضای مجازی است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار