حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به همت گردان103امام حسین(علیه السلام) انجام شد:
به مناسبت سالگرد شهادت فرمانده دلاور لشکر 14 حضرت امام حسین (علیه السلام) و اعیاد شعبانیه گردان ۱۰۳ اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی همراه با برنامه های متنوع فرهنگی با حضور بسیجیان و پایوران گردان در محل گلستان شهدای اصفهان نمود.
کد خبر: ۹۴۹۷۳۰۰
|
۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۸

به گزارش خبرگزاری بسیج  از لشکر 14 امام حسین (علیه السلام)، به مناسبت سالگرد شهادت فرمانده دلاور لشکر 14 حضرت امام حسین (علیه السلام) و اعیاد شعبانیه گردان ۱۰۳ اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی همراه با برنامه های متنوع فرهنگی با حضور بسیجیان و پایوران گردان در محل گلستان شهدای اصفهان نمود.

فرمانده گردان ۱۰۳ حضرت امام حسین(علیه السلام) با اعلام این خبر گفت: به مناسبت سی وششمین سالگرد شهادت فرمانده ی دلاور لشکر ۱۴ امام حسین(علیه السلام) و اعیاد شعبانیه، بسیجیان این گردان اقدام به زدن ایستگاه صلواتی با پذیرایی آش نذری، دمنوش، قهوه و چای از مردم عزیز و ولایتمدار اصفهان و شهرستان های اطراف پذیرایی انجام شد.

این فرمانده گردان ادامه داد: ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بخصوص ولادت آقا حضرت علی اکبر(علیه السلام) و روز جوان به بسیجیان عزیز و همچنین ولادت حضرت حجت(عج الله تعالی فرج الشریف) و سالگرد شهادت فرمانده دلاور لشکر ۱۴ امام حسین(علیه السلام)این گردان در راستا این مناسبت و مناسبتهای پیش رو ایستگاه صلواتی را در محل گلستان شهدای اصفهان در کنار مزار پاک و نورانی شهدای عزیز بر پا نمود،

لازم به ذکر است که این ایستگاه صلواتی تا روز نیمه ی شعبان پذیرای هم شهریان عزیز اصفهان و دیگر مردم شهرستان های اطراف می باشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار