حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
نشست علمی _ تخصصی مرتبط با جوانان به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد ، شورای مشارکت جوانان مجمع خیرین سلامت استان و موسسه مهر آفرینان میمند در یاسوج برگزار شد.
کد خبر: ۹۴۹۷۴۵۰
|
۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، این نشست که به مناسبت روز جوان و با حضور بهروز جهانبخش معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، سالار جوکار  مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد، خانم یوسف زاده کارشناس اداره کل ورزش جوانان استان ، آقای تهمورثی مدیر موسسه مهر آفرینان میمند و جمعی از جوانان برگزار شد .

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کهگیلویه و بویراحمد در این نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز جوان، به تشریح اهداف مجمع خیرین سلامت و نقش جوانان در مشارکت فعالیت های خیرخواهانه اشاره کرد و گفت: تاکنون پروژه های بهداشتی درمانی زیادی با همت خیرین سلامت سراسر کشور و پیگیری مجدانه مجمع خیرین سلامت اجرا شده و یا در حال اجراست.

سالار جوکار در ادامه به پرسش های جوانان حاضر در این نشست در خصوص حوزه بهداشت و درمان پاسخ داد و از ورزشکاران و جوانان خواستند برای توسعه اهداف خیرخواهانه و ترویج وقف سلامت به شورای مشارکت‌های جوانان مجمع خیرین سلامت بپیوندند.

 

برگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوجبرگزاری نشست علمی تخصصی جوانان در یاسوج

 

 

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار