حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده انتظامی استان فارس از شناسایی و دستگیری ۵ نفر از عوامل بدحالی دانش آموزان در شهرستان لارستان خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۷۴۵۳
|
۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی فارس، سردار "رهام بخش حبیبی" اظهار کرد: در بد حالی تعدادی از دانش آموزان مدارس طی روزهای اخیر در سطح استان فارس، شناسایی و دستگیری عاملان این موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: تحقیقات فنی و اطلاعاتی پیرامون این موضوع ادامه داشت تا اینکه ماموران  اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان لارستان با همکاری ماموران اطلاعات سپاه 5 نفر را در این خصوص شناسایی و دستگیر کردند.‌

سردار حبیبی با بیان اینکه افراد دستگیر شده دو مرد 50 و 22 ساله و سه  خانم  که یکی از آنان دانش آموز مردودی 21 ساله بوده اند، تصریح کرد: این افراد به صورت تیمی اقدامات خود را انجام می داده اند و طی روزهای اخیر با پرتاب گاز نیتروژن به داخل 7 مدرسه در شهرستان لارستان باعث بد حالی 53 نفر از دانش آموزان شده بودند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه 3 خانم دستگیر شده ضمن انجام اقدامات از آن فیلمبرداری و به شبکه‌های معاند از جمله اینترنشنال ارسال می کرده‌اند، گفت: متهمان در تحقیقات انگیزه خود از این اقدامات را ایجاد جو بدبینی نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین ایجاد فضای ناامنی در مدارس اعلام کردند.

 حبیبی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی از این متهمان ادامه دارد، افزود: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با افراد هنجارشکن به شدت برخورد می شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار