حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرماندار خوشاب همزمان با روز درختکاری از کاشت درختان ناسازگار با شرایط اقلیمی شهرستان انتقاد کرد.
کد خبر: ۹۴۹۷۷۵۹
|
۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی، شم آبادی در مراسم روز درختکاری با اشاره به کمبود فضای سبز در مرکز این شهرستان اظهارکرد: در زمینه کاشت درخت دیر اقدام کرده ایم و این در حالی است که برخی از کشورهای همسایه در این زمینه از ما خیلی جلوتر هستند به عنوان مثال در کشور پاکستان ۱۰ میلیارد درخت کاشته شده است.

وی با اشاره به کاشت درختان ناسازگار با شرایط اقلیمی شهرستان نظیر اکالیپتوس ادامه داد: کاشت این درختان باعث پدید آمدن مشکلاتی شده است. وی اضافه کرد: در مرکز شهرستان خوشاب از نظر سرانه فضای سبز عقب تر از بقیه نقاط هستیم.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان خوشاب نیز در این مراسم اضافه کرد: به منظور کاشت یک میلیارد درخت در کشور ، اداره منابع طبیعی شهرستان ۶ هزار اصله نهال بین مردم ‌توزیع کرد. وی افزود: این اقدام ‌توسط مردم و خیران انجام شده و هیچ هزینه ای برای اداره منابع طبیعی نداشته است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار