خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرماندار و رئیس شـورای تامیـن شـوش همزمان با فرارسیدن اعیـاد شعبـانیه و هفته سربازان گمنـام امام زمان (عج) از تلاش های فرمانده سپاه ناحیه شوش دانیال تقدیر وتجلیل بعمـل آوردند.
کد خبر: ۹۴۹۷۷۶۴
|
۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در شوش؛ همزمان با فرارسیدن اعیـاد شعبـانیه و هفته سربازان گمنـام امام زمان (عج)، محمـود عیـدانی فرمـاندار و رئیس شـورای تأمین شهرستان به همـراه اعضـاء شورای تأمین از سرهنگ پاسدار سیـد عطااله موسوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهـرستان تجلیـل بعمـل آوردند.

 

مهندس محمـود عیـدانی در این جلسه ضمـن تقدیر از حضور فعـال و اثرگذار سپاه و بسیج در همه عرصه ها گفت: نقش سپاه و بسیج در همه زمینه های اجتماعی، امنیتی، اقتصادی، محرومیت زدایی غیرقابل انکار است و یکی از جلوه های آن، نقش کلیدی سپاه و نیروهای بسیج در بحث سیل و کنترل بیمـاری کرونا است که در این زمینه واقعاً شاهد فداکاری این عزیزان در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان بوده ایم.

 

 وی در پایان از تلاش های سرهنگ پاسدار سیدعطاءالله موسوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوش با اهـدای لوح سپاس تجلیل به عمل آورد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار