حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
شاهرود_فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری اوباشی که به درگیری لفظی و ضرب یک آمر به معروف در این شهر اقدام کرده بودند، خبر داد.
کد خبر: ۹۴۹۷۸۵۶
|
۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۲

عاملان مصدوم‌سازی یک آمر به معروف در شاهرود دستگیر شدندبه گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ علی کریمی، در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: سه نفر از اوباش در یکی از محله‌های اصلی شهر برای نوامیس مردم ایجاد مزاحمت می‌کردند که یکی از شهروندان در راستای انجام فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر به آنان تذکر می‌دهد.
او با بیان اینکه این شهروند پس از تذکر به هنجارشکنان موردحمله آن‌ها قرار می‌گیرد، افزود: در این حادثه آمربه‌معروف از ناحیه سر دچار آسیب می‌شود و اوباش قبل حضور مأموران از محل متواری می‌شوند.
گریمی ادامه داد: با توجه به جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شهروندان در تعرض اراذل به آمربه‌معروف، موضوع در دستور رسیدگی مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ آزادی شهرستان شاهرود قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از شناسایی این اوباش پس از ۴۸ ساعت خبر داد و گفت: متهمان با هماهنگی مراجع قضایی به مقر انتظامی دلالت داده و پس از تشکیل پرونده به دادسرا اعزام شدند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین