خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
۳۴ تفاهم میان شرکت‌های دانش‌بنیان و پتروشیمی‌ها در رویداد پتروفن زون به امضا رسید.
کد خبر: ۹۴۹۸۰۸۶
|
۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۷

 

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ، رئیس هیئت مدیره مرکز گسترش اینترنت اشیا ایران از انعقاد ۳۴ تفاهم نامه میان شرکت‌های دانش بنیان و فناور و شرکت‌های پتروشیمی در رویداد پتروفن زون خبر داد.

 

ارسلان قنواتی افزود : در رویداد فناورانه "پتروفن زون" مجموعه‌های بسیاری از جمله منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، شرکت‌های پتروشیمی اروند، مارون، فجر و تندگویان، پارک علم و فناوری خوزستان و فن بازار ایران، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و شرکت‌های دانش بنیان، شرکت شهرک‌های صنعتی و سازمان صمت خوزستان حضور داشتند.

 

وی افزود: براساس اطلاع رسانی‌های انجام شده و نیازسنجی شرکت‌های پتروشیمی، شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در این رویداد رزومه‌های خود را ارسال کردند تا توانایی سنجی شوند.

 

رئیس هیئت مدیره مرکز گسترش اینترنت اشیا ایران گفت: ۵۲۷ شرکت دانش بنیان و فناور برای حضور در این رویداد توسط تیم‌های تخصصی آنالیز و بررسی و در نهایت ۲۰ شرکت برای حضور نهایی معرفی شدند.

 

قنواتی عنوان کرد: به منظور حمایت از شرکت‌های درون خوزستان ۵ شرکت دانش بنیان و فناور خوزستانی برای این برنامه و معرفی توانمندی‌های خود به منظور انعقاد قرارداد همکاری و تفاهم نامه با شرکت‌های پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بورسیه شدند.

 

وی با بیان اینکه شرکت‌های بورسیه شده خوزستانی در این رویداد شرکت‌های دانش بنیان و توانمندی بودند که تازه کار خود را آغاز کرده اند، ادامه داد: خوشبختانه همه این ۵ شرکت خوزستانی موفق شدند با شرکت‌های پتروشیمی تفاهم نامه منعقد کنند.

 

رئیس هیئت مدیره مرکز گسترش اینترنت اشیا ایران با اشاره به دستاورد‌های برگزاری رویداد پتروفن زون گفت: ۳۴ تفاهم نامه میان شرکت‌های دانش بنیان و فناور داخلی و شرکت‌های پتروشیمی در این رویداد منعقد شد. همچنین ۱۸ صورتجلسه نیز به امضا رسیده است که امیدواریم هرچه سریعتر به تفاهم نامه منجر شوند.

 

قنواتی عنوان کرد: برگزاری چنین رویداد‌هایی می‌تواند زمینه ساز توسعه و رشد شرکت‌های دانش بنیان در استان خوزستان و کشور شود و همچنین به ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری نیز کمک شایانی کند.

 

وی افزود: اگر شرکت‌های دانش بنیان و فناور کشور تقویت شوند شاهد رونق تولید و جهش اقتصادی خواهیم بود که نتیجه آن نیز اثرگذاری بر دیگر بخش‌ها از جمله مساله اشتغال است که یکی از مهمترین دغدغه‌ها است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار